نجمه خاتون راهداری بانوی دشتستانی در کارگاه کوچک خود برای چند نفر ایجاد اشتغال کرده است

  • ۵۰۵

به گزارش سایت راوند پوشان، بانوی کارآفرین دشتستانی که در ابتدا کسب و کار خود را در منزل شخصی اش آغاز کرده بود حالا یک کارگاه کوچک دارد و برای ۵ نفر نیز زمینه اشتغال فراهم کرده است.

نجمه خاتون راهداری فرزند باقر متولد سال 1364 در روستای راهدار از توابع دشتستان است که با پشت کار خود صاحب یک کارگاه هنری شده است.

وی میگوید: از بچگی هنر را دنبال میکردم و در این حوزه‌ با علایقم عجین شده ام. فعالیت اصلی خود را از در سال 1393در منزل آغاز کردم و با شمع سازی و گلسازی حنا کار هنریم را پیش بردم و کم کم حوزه هنری و فعالیتهام رو گسترش دادم تا اینکه در این زمینه یک کارگاه راه اندازی کرده ام و در این مکان کار چوب، رزین، پیکرتراشی چوب، شمعسازی، سوخته نگاری چوب، گچکاری مدرن، را انجام میدهم.

وی میگوید: در این کارگاه، ضمن تولید، کار تدریس را نیز انجام میدهیم

سرکارخانم نجمه خاتون راهداری اکنون صاحب برند اپوکسی بوشهر میباشد و موفقیت خود در این زمینه را در باور به خدا، توانایی فردی، انضباط شخصی، داشتن هدف، تلاش مضاعف بیان میکند و پوشش دهی زنان سرپرست خانوار و ایجاد موقعیت شغلی برای انها را از مهمترین اهداف خود عنوان می‌کند.

نجمه خاتون راهداری

در سال ۹۷ مقاله ای از زندگی نامه من ایشان با عنوان "نجمه خاتون از جرقه های بیداری اش میگوید" در خبرگزاری بین المللی ایسنا به ثبت رسید که در آن سال بعنوان برترین مصاحبه استان لقب گرفت.
خانم راهداری مدرس رسمی هنری سیمای مرکز بوشهر است و در حوزه ورزشی نیز داور رسمی فدراسیون اسکیت ایران می باشد.

برای مشاهده دیگر همکاران به این صفحه بروید.

 بانویی که بجای شعار، توانمندی خود را در عمل ثابت می‌کند(لاله رضایی)

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

چشم انداز

اینجانب زهرا راوند مدیرعامل تعاونی راوند پوشان با اهمیت به بانوان فعال و پرتلاش شهرستانم تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم.

نقشه دفتر شرکت