محجوبه صداقت: وقتی یک زن حالش خوب باشد یک نسل حالش خوب است

  • ۳۳۸

محجوبه صداقت متولد تیرماه ۱۳۶۵، فرزند محمود، زاده شهر برازجان در استان بوشهر است.

او دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی است

محجوبه صداقت در سال ۱۳۹۵ مؤسسه فرهنگی و هنری فرا اندیشان آتیه جنوب را تاسیس کرد و بدین طریق بعنوان مدیر عامل به حوزه های آموزشی استان بوشهر ورود نمود.


وی انگیزه خود از ورود به فعالیتهای آموزشی را افزایش و بهبود مهارت های فردی و ارتقا سطح کیفی زندگی همشهریان دشتستانی عنوان کرد و گفت: راز موفقیت من در این عرصه، استمرار در برگزاری آموزش ها، و بهره گیری از اطلاعات بروز اساتید آموزشیِ با سواد بوده است.

وی از جمله بانوان دشتستان است که کمک به همشهریان در امورات مختلف را سرلوحه کار خود قرار داده و هیچ وقت کیفیت کار را فدای شرایط مالی نکرده است.

محجوبه صداقت با توجه آموزش‌های گوناگون در حوزه های مختلف علمی و فنی برای بانوان و شناخت کافی از این قشر، در جمله ای کلیدی بیان داشت:

"وقتی یک زن حالش خوب باشد، یک نسل حالش خوب است".

محجوبه صداقت

او در پایانِ تکمیل گزارش معرفی بانوی موفق این هفته از نیت قلبی و ذات درونی خود پرده برداشت و با روحیه ای مثال زدنی و سرشار از انرژی مثبت گفت: هیچگاه در مسیر آموزش، کار آفرینی و استقلال کم نیاورده ام و تا آخرین نفس به راهم ادامه خواهم داد و در این مسیر با توجه به انتقال تجاربم، و نقش اینجانب در کمک به همشهریان، از موفقیت های آنان شاد می شوم و از اینکه نهادهای دولتی و خصوصی از من دعوت می کنند تا در حوزه تخصصی خود به عنوان کسی که در کارش موفق بوده، تدریس نمایم بسیار خوشحال و خرسند می‌شوم و همیشه با کمال میل از آن استقبال میکنم.

برای مشاهده دیگر همکاران به این صفحه بروید.

 عفت راوند با بیش از ۲۰ سال تجربه مربیگری در ورزش

نظرات: (۰) هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

چشم انداز

اینجانب زهرا راوند مدیرعامل تعاونی راوند پوشان با اهمیت به بانوان فعال و پرتلاش شهرستانم تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم.

نقشه دفتر شرکت