معرفی شرکت

شرکت راوند پوشان جنوب

شرکت راوند پوشان جنوب، از تعاونی های موفق و خوش نام شهرستان دشتستان واقع در استان بوشهر با مدیریت سرکار خانم زهرا راوند در سال 1394 تاسیس شد. وی در سال 1396 بعنوان کارآفرین برتر دانشگاهی معرفی گردید و پس از اشتغال زایی برای همشهریان و بکارگیری 33 نفر نیروی انسانی متخصص بطور مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت، به پاس تلاشها و عملکرد درخشان این مدیر نمونه دشتستانی، در سال 1399 شرکت راوند پوشان جنوب با مدیریت ایشان، رتبه نخست برترین تعاونی استان را کسب نمودند.

شما می توانید آخرین اخبار شرکت و استان بوشهر را در این صفحه دنبال کنید.

آخرین تصاویر و کلیپ های شرکت را در این صفحه ببینید.

یکی از اهداف مهم سایت راوند پوشان معرفی خیریه ها و سمن های استان میباشد که میتوانید اخبار خیریه ها را در اینجا و  بر اساس تفکیک شهرستان ها در این صفحه مشاهده فرمایید.

همچنین آخرین تحولات و مناسبت های کشور را در این لینک دنبال کنید.

در بخشی دیگر و در زمینه های مختلف ما مقالات و آموزش های برای هم استانی های عزیز در این صفحه قرار داده ایم.

اینجانب زهرا راوند مدیرعامل تعاونی راوند پوشان با اهمیت به بانوان فعال و پرتلاش شهرستانم تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم بر همین اساس صفحه ای مختص بانوان برتر در سایت قرار داده ایم که میتوانید برای آشنایی با آنها به این صفحه بروید.

برای ارتباط و مشاوره و ارائه خدمت با شرکت راوند پوشان اینجا کلیک کنید.

چشم انداز

اینجانب زهرا راوند مدیرعامل تعاونی راوند پوشان با اهمیت به بانوان فعال و پرتلاش شهرستانم تصمیم دارم بانوان توانمند و دارای تحصیلات و موفقیت های مختلف را به اجتماع معرفی کنم تا بتوانم نقشی هر چند کوچک در اشتغال آن ها داشته باشم.

نقشه دفتر شرکت